NM Åpen Internasjonal 2018

NM Åpen Internasjonal 2018
Starmoen, 20.05.2018 - 27.05.2018
Open class
4, 23.05.2018, Unofficial results
Speed Task AAT, Task time: 00h 30min
Starmoen - Frya flpl - Julussdalen - Åbogen st - Starmoen finish S
Task length: 256,3km/570,6km (412,9km)
Max Poeng = 1000; Dagsfaktor = 0,950, Skript: Speed task AAT ver 3.31 (pe/lrb juni 2014), Gyldig dag, mer enn 25% av de som har tatt av har fl?yet over 100,0 km. Antall konkurrerende over handicappet distanse: 19, registrerte avganger: 25, grense: 6
# CN Pilot Country Glider Start Finish Time Speed Dist. Points Pen.
1. JA Kristiansen Svein Erik Dfk/s ASH 26 E 15:18:23 19:06:26 03:48:03 93.5km/h 355.3km 950
2. PS Güettler Arne Martin DFK/S Discus bT 14:52:23 18:39:08 03:46:45 82.8km/h 313.1km 930
3. HK Løvsland Per Morten Sandefjord Seilflyklubb LS6 14:44:21 19:01:14 04:16:53 84.0km/h 359.6km 921
4. DM Sørbye Erlend Elverum FK/S Nimbus 4 DM 15:10:21 18:57:35 03:47:14 93.9km/h 355.7km 912
5. CI Aske Ole John NTNU Flyklubb Ls8t 14:52:03 19:49:18 04:57:15 82.5km/h 408.7km 893
6. XT Ulvatne/Bjørø Leif J./Jo Os Aero Klubb Duo Discus t 14:47:34 19:11:26 04:23:52 81.7km/h 359.4km 853
7. LG Kvitne Kato Os Aero Klubb Ls-4 15:18:17 19:53:49 04:35:32 73.9km/h 339.5km 845
8. HY Lønningdal Haldor Sandefjord SFK LS6a 14:51:24 18:51:50 04:00:26 78.0km/h 312.6km 834
9. AK Lassen Henning OSFK Ventus2CM 14:53:09 19:05:44 04:12:35 81.7km/h 343.7km 831
10. 1G Hasslid Jan Segelflygklubben i Karlstad Ventus 2 CxM 15:04:56 19:18:32 04:13:36 79.9km/h 337.8km 796
11. EI Raudsandmoen Geir EFK/S LS10-st 15:05:26 19:23:54 04:18:28 77.3km/h 333.1km 789
12. OM Moe Øyvind EFK/S ASH 31 Mi / 21m 14:48:13 18:41:44 03:53:31 80.8km/h 314.4km 783
13. DT Löfgren/ Henriksson Glenn / Mats SFK I Karlstad Duo Discus T 15:17:58 19:24:36 04:06:38 73.4km/h 301.8km 782
14. LA Larssen Svein Tønsberg SFK ASG 29E 14:45:05 19:02:11 04:17:06 69.2km/h 296.3km 690
15. CG Arendal Jan Erik NTNUF LS 8-18 15:21:15 362.4km 530
16. SH Ragnar Sæbø Hallingdal FK ASH26E 14:39:28 330.4km 455
17. TT Mathisen Jarle Sandefjord Seilflyklubb LS8 14:53:53 301.5km 451
18. SS Bjørnevik Lars Rune Gardermoen Seilflyklubb Ventus 2ct/18m 14:48:17 269.8km 376
19. AP1 Hovda Rune Os Aero Klubb ASW 28-18E 15:59:38 260.4km 369
20. LM Bjørnebekk Martin Jeløy seilflyklubb Mosquito 14:37:01 53.9km 81
21. SW Døsen Jostein Os Aero Klubb ASW 15 B 15:05:37 48.9km 80
22. AO Tangen /Lindqvist Jostein / Ragnhild NTHF Duodiscus T 14:31:10 28.7km 41
23. RM Danewid/Roslund Robert/Micke Landskrona/Gardermoen ASG 32 Mi 14:21:10 28.1km 39
24. DB Mjøs Christer Os Aero Klubb ASW15b 15:19:19 21.4km 35
25. ES Høimyr Nils-Joar NTNUF LAK-17B FES 14:32:27 11.3km 16
HC DB Bjøro Sondre Os Aeroklubb ASW-15b 0
HC RX Ingebretsen Vidar Stener Sandefjord SFK ASH 31 Mi 18 meter 0
HC HA Samuelsen Kristoffer Os Aero Klubb LS1-f 0

Powered by SeeYou